Real Madrid și Valencia au avut un start ratat de an cu înfrângeri în prima etapă din 2022, dar s-au revanșat în 16-imile de finală ale Cupei Spaniei, acolo unde au obținut victorii facile în fața unor adversari modești.
Derby pe Santiago Bernabeu
"Galacticii", care tocmai au primit vestea că nu-l vor avea pe Kylian Mbappe până la vară, pornesc favoriți în fața "liliecilor", însă defensiva îi dă mari bătăi de cap lui Carlo Ancelotti, la fel ca și problemele cauzate de Covid-19.
Pariul meu contra la Real Madrid - Valencia
Valencia este una dintre formațiile plăcute ochiului după venirea pe banca tehnică a lui Jose Bordalas, dar suferă destul de mult în apărare.
ANDREI DUMITRU - PARIUL CONTRA 08.01.2022
Real Madrid - Valencia CONTRA 2 solist @ 10
Biletul Zilei este rubrica preferată a urmăritorilor mei, pe care o puteți găsi chiar acum pe site-ul andrei-dumitru.ro.